Memoriál PŠZ 2006

Letošní Memoriál k uctění našich padlých bratří se nesl ve znamení revolučních změn. Do očí bijící byl novátorský „U-turn“, tedy otočení nástupu o 180 stupňů, zády k naší vyhořelé klubovně a čelem ke světlým zítřkům (to znamená, že kdyby zrovna nepršelo, tak bychom koukali přímo do sluníčka). Další změnou bylo nové pojetí závodu ve stylu orientačního běhu, kde bylo ve velkém okruhu na „vykutálených“ místech rozmístěno mnoho kontrol s rozdílnou bodovou hodnotou, a záleželo na hlídce, jak náročnou trasu si zvolí. Pro hladové a vyčerpané hlídky připravil náš oddíl vynikající párky v rohlíku a asi 50 litrů „neobyčejné“ citronády, aby se všichni mohli náležitě občerstvit a doplnit síly na další nástup, kde byly vyhlášeny výsledky. Ty ale letos opravdu stály za to čekání, neboť hlídky našeho oddílu se historicky poprvé umístili na prvních místech hned ve dvou kategoriích a vysloužili si tak čest, slávu a vyhlídkový let nad Plzní. Blahopřejeme!!!!


Krasty