Tuto sobotu jsme se společně vydali na poslední výpravu před koncem skautského roku. I přes četné výluky na trase jsme nakonec dojeli do šumavských Dešenic, kde jsme po celý den plnili jednotlivé úkoly ze skautských odborek. Objevili jsme několik blízkých kešek, vyrobili si vlastní lékárničku a uvařili výbornou kotlíkovou bramboračku. Dále jsme si vyzkoušeli dovednosti z odborky záchranáře, zálesáka, mapaře, sportovce, nebo umělce přírody a na konci výpravy jen tak tak unikly přicházející bouřce.
Za všechny vedoucí bychom rádi poděkovali všem dětem, kteří s námi na výpravy jezdily a budeme se těšit v létě na táboře, popřípadě na začátku školního roku.