Výprava s rodiči na letiště do Prahy

Tak jak se vám líbilo? Bylo to zajímavý, ne? Takových letadel a věcí okolo toho... Pro ty, kdo tam nebyli - o moc jste přišli. Nahraju sem pár fotek, budou ještě přibývat, tady je odkaz na nějaká alba na internetu (děkujeme, Michale).

Odkazy - foto:

Audio záznam z exkurze (MP3, 72 min, 66 MB)

Informace o letadlech, která jsme viděli v hangáru F:

Registrace: OK-TVT Společnost: Travel Sevice Oprava poškození, které vzniklo 22.2.2014 při tvrdém přistání (boční vítr) na letišti Lajes. Letadlo do Prahy přilétlo po provizorní opravě a uschopnění k technickému přeletu 2.4.2014. Záznam o nehodě (EN) Foto 2.4.2014 (po příletu do Prahy) Registrace: OM-TVA (budoucí G-GDFS) Společnost: Travel Sevice (budoucí Jet2) Pravděpodobně GO před provozem u společnosti Jet2. Foto 09/2013 (ještě v barvách Travel Service) Foto 03/2014 (již bílé)

Obrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokronikyObrázek fotokroniky

Zapisovatel: Není znám.
Autor článku: masarka
Foto: